Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megbuktam nyelvvizsgán segítség?

Megbuktam nyelvvizsgán segítség?

Figyelt kérdés

2 ponton múlt a nyelvvizsgám gondoltam kérek egy felülvizsgálatot,de meg kell indokolni miért.

Ti milyen storyt írnátok a felülvizsgálat indoklásához ?:D


2011. aug. 23. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a két hiányzó pont biztosan jó indok. Írd meg az igazat. Emberek vagyunk, mindenki tévedhet, a dolgozatot javító tanár is a pontok összeszámolásánál.
2011. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tök mind1, mert fél pontra sem szokták megadni
2011. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel két ponton múlt, szeretnéd újraszámoltatni. Ennyi.
2011. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Never mind! I know that you'll pass your next exam!
2011. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sorstársak vagyunk.

Nekem is ennyi kell. (rigón voltam)

2011. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia, nekem is két pontra lett volna szükségem, melyet meg is felbeleztem azzal az indokkal, hogy szeretnék továbbtanulni és szükségem lenne a pluszpontokra, melyet a nyelvvizsgáért adnak. Nekem nem jött be, találtak egy pontot, így csak egy pontra lett volna szükségem.

Sztem próba, szerencse a dolog, de mindenképp próbáld meg!

2011. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is így jártam :(

sajnos a nyelvvizsgásoknak nem célja, hogy átmenj, sőt, vizsgázz újra és újra, hisz az nekik plusz pénz :/

2011. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rigóba (ITK) nem menj legközelebb:

begyepesedett kommunista jogutód brigád, a Kádár rendszer áporodott dohos bűze a levegőben..

nehezen viselik a monopolista helyzet elvesztését

2011. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
89%
erre annyit tudok mondani hogy aki normálisan és felkészülten, biztos tudással a fejében megy vizsgázni annak nem 2 ponton fog múlni a vizsga sikeressége...tanulság: csak akkor menj vizsgázni ha biztos vagy a tudásodban így nem kell 6-szor kiperkálni a vizsgadíjat sem...
2011. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az is szempont hogy melyik részben buktál meg? a szóbeli résznél a magnóhallgatásnál vagy az írásbeli résznél a feladatlapnál...?
2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!