Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szlovák nyelvvizsgát szeretnék...

Szlovák nyelvvizsgát szeretnék tenni. Ezt csak Budapesten tehetem meg?

Figyelt kérdés

ITK.HU - ELTE Idegennyelvi Továbbképző Központ az egyedüli ahol államilag elismert szlovák nyelvvizsgát lehet tenni.

A jelentkezési lapon fel van tüntetve, hogy lehetséges vizsgahelyet választani (nekem Salgótarján és mondjuk Hatvan közelebb lenne), de a neten olvasgatva a szlovák nyelvvizsgával mindig együtt emlegetik a Rigó utcát Pesten... Tehát nem vagyok benne biztos, hogy szlovákból lehet-e bárhol vizsgázni vagy csak Pesten a Rigó utcában???

Tud valaki segíteni?


2011. aug. 24. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd meg őket telefonon. Amúgy nem valószínű, hogy Pesten kívül máshol is lehet szlovákból vizsgázni, vidéki helyszíneken általában angol német max francia vizsgák vannak, legalábbis én így tudom.
2011. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Renden, majd informálódok :) Azért köszi a választ, felpontoztalak :)
2011. aug. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!