Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból középfokú előrehozott...

Angolból középfokú előrehozott érettségire készülök, ötletek idegesség ellen? Hogy tanuljak a sikeres vizsgáért? Ötöst szeretnék.

Figyelt kérdés

A tanáraim szerint jó vagyok angolból, ötös vagyok és jó a kiejtésem, de nekem semmi önbizalmam. Az írásbelitől nem félek annyira, mint a szóbelitől. A hideg kiráz, mert ismerem magam, ha felkészülök, kidolgozom a tételeket és rám kerül a sor hogy beszéljek elfelejtek mindent. Félek, mert idegességemben még magyarul is beszélhetek, ami elég nagy hiba lenne..

19L


2011. aug. 27. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
egy középfokú érettségihez nem kell sok angoltudás, ha még ettől is parázol akkor tényleg tudsz angolul és nem kéne belőle előrehozottat tenni..
2011. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*nem tudsz
2011. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki, nem azért félek, mert nem tudok angolul, nincs nagy önbizalmam. Azért megyek előrehozottra, hogy megkönnyítsem magamnak az érettségit. Nem mindegy, hogy együtt csinálom a többi tárggyal vagy külön..
2011. aug. 27. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor tegyük rendbe a fogalmakat!

Érettségi: középszintű, emeltszintű.

Nyelvvizsga: alapfokú, középfokú, felsőfokú.

2011. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem magamból indulok ki hanem belőled :D

nekem felsőfokú nyelvvizsgám van.

2011. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyelvből hülyeség idegeskedni. A nyelvek azok mások mint egy matek vagy magyar érettségi. A magyart el tudod rontani azzal, hogy nem úgy fogod fel a dolgokat ahogy kéne a matekot meg úgy, hogy nem érted. De egy nyelvet? Beszélni kell meg írni azt kész.
2011. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
látom oltogatnak. csak nyugi, jó leszel :) de előtte nap már ne tanulj, hanem kapcsolódj ki. hidd el, nem éri meg izgulni, csak relax ;) (3 előrehozottat csináltam egyszerre és be voltam parázva én is :D)
2011. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. aug. 27. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elvégeztem egy tanfolyamot ahol azt tanították hogy gondolj arra hogy sikeres vagy és eléred a céljaidat. Képzeld el magad magabiztosan és jól szerepelni a vizsgán, lehetőleg minél többször, minden nap. Még jobb, ha meditáció közben gondolsz erre.

Nekem németből volt hogy felelnem kellett és úgy éreztem hogy semmit sem fogok tudni. Végül eszembe jutott minden és ötöst kaptam, de nem tudtam olyan magabiztos lenni mint amilyen szerettem volna. De így is sikerült, az pedig sok önbizalmat fog adni, ha már most elkezdesz bízni magadban.

2011. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Homeopátiás szerek is vannak idegesség ellen.
2011. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!