Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki kijavítja? 1. Egész...

Valaki kijavítja? 1. Egész életemben egy ilyen nyaralásra vágytam.2. Van valami, amit már régen meg akartam kérdezni tőled.3. Tudnának addig várni, amíg befejezzük ezt a sakkpartit? 4. Évekig nem merte elmondani a férjének, hogy a gyerek nem az övé.

Figyelt kérdés

5. A pincér kikísérte a vendégeket az ajtóhoz.

6. Egyik ruha sem tetszik, az egyik túl szűk, a másik túl bő.

7. Kívülről nehéz ezt megítélni.

8. Elveszítettem a kulcsaim, miközben a kertben dolgoztam.

9. Nem kételkedem benne.

10. Milyen régen láttad utoljára?



1.I have been wishing for a holiday like this all my life. or

I have wished for a holiday like this all my life.

2. There’s something I have been wanting to ask you for a long time.

…………………………….. I have wanted to ask you for a long time.

3. Could they wait until we have finished this game of chess? (kérdésem: until után igeidő)

4. She was afraid to tell her husband for ages that he child wasn’t his. (kérdésem:igeidő)

5. The waiter saw the guests off at the door.

6. I like neither dresses,the one is too tight,the other is too loose. (kérdésem:szűk,bő)

7. It’s difficult to judge …………… (kérdésem: …. kÍvülről)

8. I have lost my keys while I was working in the garden. (kérdésem: I have lost or I lost)

9. I don’t doubt about in. (kérdésem: doubt vonzat)

10. How long ……………. (igeidő? egy.múlt? vagy pp?)


2011. aug. 31. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

1: ive been longing for

2: ive been meaning to ask you

3: until the end of the ongoing round/game

2011. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!