Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud segíteni átnézni...

Valaki tud segíteni átnézni ezt a rövid bemutatkozást h hol vannak benne nyelvtani hibák?

Figyelt kérdés

My name is xy.

I live in xy.

I was born in 1996.

I am 15 years old.

I am a tenth former. I belong to class A.

I attend xy.

English is my first foreign language.

I have learnt english for seven years.

My second foreign language is Italian.I prefer Italian to English because

I think the Italian language is much more beatutiful than the English but the English is more important.

My favourite subjects at school are History and Italian. I hate the Matematics and the Chemistry.

I am an only child. I enjoy it. I wouldn't like to have a sister or brother because maybe I am too selfish that let me share my things with somebody. I like playing computer games, watching tv, I like the horror films. I like listening to music, My favorite music styles are pop, dance and rock music. And I hate the classical music.

I very like the animals, except the cats and the insects I have 3 dogs and I very like playing with them. And I have two snakes. They are very nice and friendly. I like swimming, ride and the cars,

I like the motorsports my favorite is the Formula One. I was a Formula One racing at summer. I really enjoyed it. The cars were very loud and fast. This was a very good experience for me at summer.


2011. szept. 5. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
azzal a mondattal azt akarta mondani hogy 10-ikes szerintem. ami vagy im a sophomore vagy 10th grader
2011. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Tessa


Valami ilyesmire vártam :) Köszi h vetted a fáradtságot :)

Egyébként azért ilyen fontos mert tavaly tök aranyos angol tanárunk volt, és ő leadott minket most pedig egy szigorú, tanárt kaptunk aki szereti az embereket szivatni és nem akarok már a második órán leégni h tele van nyelvtani hibával a bemutatkozás :D


Szóval még 1x köszi :)

2011. szept. 5. 23:37
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, nyugodtan írj privátot, ha valami problémád van, segítek szívesen, amúgy is ezzel foglalkozom :)


Tessa

2011. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kösszi az ajánlatot, és előre bocsájtom,hogy szavadon foglak majd ha lesz vmi problémám. :)
2011. szept. 5. 23:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is szívesen segítettem! :-(
2011. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Asszem 3-4 válasz után meg köszöntem az addigi válaszolóknak szóval neked is de azért köszi még 1x :D
2011. szept. 5. 23:59
 17/18 A kérdező kommentje:
Na lement az angol óra, azt mondta a tanár h csillagos ötös volt :D Köszi mindenkinek.
2011. szept. 6. 11:18
 18/18 anonim ***** válasza:
"I have been learning English for X years" a helyes, és nem I have learnt.
2011. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!