Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes haladó angollal...

Érdemes haladó angollal (közép alatt egy szinttel) nyelviskolába menni?

Figyelt kérdés

Csak fejleszteni szeretném, nem a közeljövőre, hanem a jövőmre. Bár egy év múlva szeretnék erasmussal külföldre menni, szóval nem volna baj, ha nem lennék nagyon gáz nyelvtanból sem.

Találtam most egy viszonylag olcsót. Azonban sokan azt mondják a környezetemben, fölösleges a tanfolyam, mert egy szint után otthon is tökéletesen lehet tanulni és csak pénzkidobás a tanfolyam. Főleg, hogy most eléggé meg vagyok anyagilag szorulva.

Másrészről annyi kitartás nincs bennem, hogy kötelező órák nélkül otthon leüljek tanulni. De így meg úgy hangzik, csak azért dobjak ki 40eft-ot, mert lusta vagyok?Hát nem tudom...


Ráadásul viszonylag elfoglalt leszek ebben a félévben, és ha nincs kötelező tanulás, hajlamos vagyok az erre szánt időt átcsoportosítani..Vagyis nem fejlődik az angolom.


Ti mit javasoltok?


2011. szept. 7. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Valaki nulláról is megtanul otthon egy nyelvet, másnak később is nyelviskolába kell menni.
2011. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!