Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Néderlandisztika szakosok/mino...

Néderlandisztika szakosok/minorosok! Milyen tankönyvből tanítják egyetemen a holland nyelvet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem BTK-s vagyok, de érdekelne, hogy milyen könyvet használtok, hol szerezhető be, mennyiért..? Valamint szerintetek lehet belőle egyedül tanulni?
2011. szept. 8. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Azok a könyvek kintről vannak, itthon nem fogod tudni megvenni. Mindenki a tanári példányról fénymásolja vagy scanneli. Sorry.
2011. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha az alapokat szeretnéd megszerezni egyedül, akkor a taalklas.nl oldal elég jó. Sok itt élő magyar ezzel kezdi. Nekem egy ismerősöm könyvtáros, és ott volt nekik egy holland nyelvkönyve magyarul, azt megkaptam. Esetleg könyvtárban körül lehet nézni, mert nagyon régen adták ki.
2011. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok az elmélet ?
2016. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!