Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segít nekem valaki hosszabb...

Segít nekem valaki hosszabb távon angolban?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fordítani egy hosszabb szöveget, de néhány mondatnál elakadok, főleg az igeidők miatt, nem nagyon értem, mikor melyik kell, pontosabban nem vagyok benne biztos. Úgy lenne a jó, ha én írnék mindig e-mailt ha van valami kérdésem, te pedig lefordítod. Nem sok, ígérem, csak mivel lassan haladok, ezért kéne hosszabb távra. Köszi előre is.
2011. szept. 12. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen segítenék. 6 éve tanulok angolul és nagyon jó vagyok belőle. Most készülök középfokú nyelvvizsgára és angol versenyeken is voltam :) Ha gondolod írj a dawnstar1133(kukac)gmail.com e-mail címre.
2011. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is segíthetek, folyékonyan beszélem az angolt már vagy 20 éve.
2013. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!