Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Legeslegkönnyebb német nyelvvi...

Legeslegkönnyebb német nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Valami olyan kellene,amire feltudok pár hónap alatt készülni,nem baj ha nem olyan elismert,vagy gyenge,vagy nem fogadják el külföldön nekem csak a 28 pont kell érte :D
2011. szept. 15. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis tulajdonképpen 12 pont mert már van egy angol és nyelvvizsgákért összesen 40 jár :(
2011. szept. 15. 19:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy a német a legkönnyeb nyelv, lehet azt kellene megkérdezned, melyik nyelvet tudod hamarabb elsajátítani

sajnos nyelvvizsgakérdésbenem vagyok jó én csak a rigóutcait ismerem

2011. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ez a 2. nyelvem,másat nem tanulok,szóval nincs sok lehetőségem :/
2011. szept. 15. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ja értem

akkor így bonyolultabb, mert ha belehúzol simán letudsz tenni egy középfokú nyelvvizsgát, de ez rengeteg pénzbe kerül (minimum 200ezer lenne én is jártam már tanárhoz) rengeteg tanulás hozzá és nem biztos, hogysikerül de az tuti, hogy a többi érettségi tantárgyra nem fogsz tudni annyira figyelni.

12 ponért kifizetsz több mint 200ezret akkor inkább tanuld a többit ha mondjuk az 5 tanárgy közül 3 at 5%al jobban írod mint írnád ha németre készülsz az már 15 pont ha jól tudom

szerintem nem éri meg csak azért nyelvvizsgát tenni

2011. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!