Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol forditas, segitenel?

Spanyol forditas, segitenel?

Figyelt kérdés
Ez azt hiszem azert van mert 6 evig eltem anyukammal.(apam nelkul) vagy valami hasonlo mondatot szeretnek. :) Koszonom szepen!!!:)
2011. szept. 15. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
+ A csaladunkban mindenki eleg komoly.(ugy ertem en,hogy nem gyerekes) :) nagyon megkoszonnem ha valaki segitene mert esszet kell irnom :(
2011. szept. 15. 22:07
 2/7 Gabber111 ***** válasza:
100%

Eso, creo que es así porque viví 6 anos con mi madre (sin padre).


En nuestra familia todos somos bastante serios.

2011. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm akivel mindent meg tudunk beszélni XY, már több mint 12 éve ismerjük egymást. Ezt valaki le tudná fordítani? :) Kérlek segítsetek!!!!
2011. szept. 29. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz spanyolul kommunikálni ha nem tudsz spanyolul? Ha meg tanulod, akkor rosszul csinálod.
2011. szept. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mejor amiga, con quien podemos hablar de todo, es XY. Nos conocimos desde hace más de 12 anos.
2011. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom jól csinálni mert kezdő vagyok és beraktak a felső haladó osztályba :S És egy csomó esszét kell írnom.
2011. szept. 30. 21:22
 7/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!