Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet német filmet nézni...

Hol lehet német filmet nézni magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Szeretnék németül filmet nézni magyar felirattal de nem tudom hol lehet így nézni. Ha tudtok, légyszi segítsetek!
2011. szept. 18. 09:22
 1/3 webnyelv ***** válasza:

Talán nem ilyenre gondoltál, de lehet DVD-ket egész olcsón is kapni. Kell keresni olyat, amin van német hang és magyar felirat is. A DVD-k hátoldalán rajta van, milyen nyelvű hangok és feliratok vannak hozzá.

Igaz, magyar feliratos nem tudom, mennyire gyakori...


Esetleg könyvtárakban (főleg nagyobb, megyei könyvtárakban) érdemes szétnézni, talán pl. Németországról szóló filmek lehetnek ilyenek főleg.


Van egy DVD filmem nekem, amihez 4 nyelven van hang, kb. 10 nyelven felirat, köztük német hang, magyar felirat is. Nem tudom, reklámozni mennyire szabad itt, talán nem írom le a címét. Szóval létezik ilyen. Sok sikert!


Ja, meg a tévében nem tudom, mennek-e ilyenek mostanában, de az se kizárt. Műsorban rákereshetsz, hátha...

2011. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sok jó német film van. Ük két témában ragyognak: 2. világháborús meg Berlini falas filmekben.

Internetröl lehet letölteni németül és van sokhoz magyar felirat is.

2012. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha a keresőbe beírjátok: német hang dvd, kihoz találatokat és a filmkatalógusost válasszátok. Itt össze van gyűjtve, hogy milyen dvdk jelentek meg magyar és német hanggal, magyar és német felirattal. A többit rátok bízom, de ezen a nyomon legalább el lehet indulni.

2013. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!