Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy megint nm sikerült a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Már sokadszorra megbuktam a nyelvvizsgán, és megint fél százalék hiányzott. Hogyan mondjam el nekik?
2011. szept. 23. 16:54
 1/6 BKRS ***** válasza:
100%

Ha tudnad hanyan vannak ebben a helyzetben...

Nyelvvizsgan elbukni nem szegyen, kell tudni hozza a nyelvet is meg vizsgazni is kell tudni meg szerencse is kell hozza.

Szerintem ha ilyen kozel vagy ahhoz, hogy meglegyen, akkor ne arrol beszelj a szuleidnek, hogy mekkorat buktal, hanem hogy milyen jol meg fogod csinalni legkozelebb:

"Mar csak fel szazalek extra kell es megvan, kellene egy intenziv maganoras oktatas, ondjuk egy honapig es gyorsan ujra nekifutni, most mar csak probalkozas kerdese, hogy meglegyen."

Az en szuleim legalabbis erre lettek volna vevok magyarazkodas helyett.

2011. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy azért buktam meg, mert az egyik vizsgarésznél elcsúsztam egy sorral a válaszokkal:(((( és nincs meg a 40% a grammarnál, minden más nagyon ó lett. és a szintfelmérőm szerint közelebb vagyok a c1-hez, mint a b2-höz,mégse mentem át. :S
2011. szept. 23. 18:46
 3/6 A kérdező kommentje:
és a szüleim rengeteg időt és pénzt áldoztak rám, és úgy érzem, hogy mndent elrontottam ezzel.
2011. szept. 23. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy itt leírtad.
2011. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én eddig 1et rontottam el tegnap jött meg az eredmény, így is egy darab sz@rnak érzem magam, bár a te eseted nem is tudom jobb vagy roszsabb mert nem érem el a középszintet még! muszáj leszek tanulni de nagyon brutálisan:(

Miért ezt a rohadt németet választottam amikor az angol sokkal könnyebb:(

F18

2011. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyanilyen helyzetben voltam mint te...

voltál előtte tanfolyamon annál a sulinál(ez fontos!), aki szervezi a vizsgákat? mert akkor (elvileg) átengedtek volna...ha nem, akkor ott a hiba.

ha viszont voltál, akkor fogalmam sincs :S

2011. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!