Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet CSALNI, hogy...

Hogyan lehet CSALNI, hogy meglegyen a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
18 vagyok, németből majdnem hogy lehetetlennek tűnik az egész és muszáj megcsinálnom, mostantól tanulok egy halom szót mint a gép (már egyszer elhasaltam) DE nagyon nehéz ez nekem szal van valami kiskapu? Esetleg vmi nevetségesen könnyű nyelvvizsga?
2011. szept. 23. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát a csalást nem ajánlom, és a piacon se vegyél nyelvvizsgabizit. manapság állásinterjúnál nem azt nézik, h hány nyelvvizsgád van, hanem beszéltetnek a nyelven.


én ÖSD nyelvvizsgát csináltam, ami szerintem elég könnyű, és ha 60% felett teljesítesz, akk megvan. nézz utána, h milyen, esetleg tölts ki egy próbasort a neten, aztán meglátod. azért remélem, sikerülni fog :)

2011. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
érettségi pontszámhoz kéne 30pontos nyelvvizsga:( Áh pár lány ismimnek se sikerült, mind el vagyunk kettyenve...
2011. szept. 23. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
filmnézés-könyvolvasás németül. egy hónap alatt kész is vagy a vizsgára.
2011. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
elmész tanfolyamra, egyből meglesz (tapasztalat).
2011. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

voltam tanfolyamon, sokat segített, de nem eleget


filmnézés az nem ártana, de magyar felirattal nem? Mert akkor nem értenék semmit:D

2011. szept. 24. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell, sőt, főleg, ha már van egy nagyon alap szókincsed, akkor anélkül sokkal jobb, mert sub az simán eltereli a figyelmedet a dubról és sokszor alig vagy egyáltalán nem is figyelsz már rá.
2011. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

En az ikertesom helyett mentem el. Valoszinuleg ez neked nem fog osszejonni. Puskazni? Vagy ez szobeli lesz? Ha lany vagy sirhatsz is nalunk volt egy csak akit meghuztak a szobeli zh-n es kisirta nem is a kettest de a harmast.


Vagy meselj a kistesoidrol akiket te latsz el mert anyad alkesz apad nincs.


De inkabb tanulj sokat es remenykedj a szerencseben

2011. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!