Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SZTE vagy ELTE anglisztika?

SZTE vagy ELTE anglisztika?

Figyelt kérdés
SZTE anglisztikára járok, de gondolkodok, hogy félévkor átjelentkezek ELTE-re. Megérné? A suli maga tetszik, de nem tudom megszeretni Szegedet. Az ELTE színvonalasabb? Meg többet ér az ott szerzett diploma? Köszi a válaszokat!
2011. szept. 23. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Maradj ott. Nem olyan egyszerű az átjelentkezés, meg az ELTE nem is ér meg annyit,
2011. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csak az ELTE, csak az ELTE, hé, hé! szerintem aki ELTÉre jár, az úgy is azt fogja mondani, hogy gyere ide. viszont az átjelentkezés tényleg elég kellemetlen, úgyhogy, ha úgy érzed, jó az egyetem, szerintem maradj.
2011. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Károly anglisztikája jóval színvonalasabb, mint az ELTE..

Amúgy pedig nem egyszerű dolog átjelentkezni, elfogadtatni a már megcsinált tantárgyaidat stb.stb.

2011. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ELTE a legjobb angolból!
2011. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami az anglisztikát illeti, az ELTE a legjobb!
2011. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell annyira igényesnek lenni a várossal kapcsolatban. Budapest az jobban tetszene? forgalmas, szennyezett a levegő...

Szerintem csak komolyabb probléma esetén érdemes máshova átjelentkezni. Egyébként nem nagy dolog az átjelentkezés, elsimerteted a már teljesített kurzusaidat. De év közben nem tudom, mondjuk nyáron, évkezdés előtt vagy félévkor simán megy, de év közben...

2011. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az átjelentkezést természetesen félévkor tervezném. :) Az igazat megvallva, pontosan tudom, milyen Pest, rengeteget járok fel, a tesóm is ott lakik, a barátaim pedig ott tanulnak. Éppen ezért gondolkozok azon, hogy átmegyek az eltére, mert így is majdnem minden hétvégén Pesten rontom a levegőt, ha pedig ott tanulnék, jóval egyszerűbb lenne.

De egyelőre félretettem ezt a kérdést, ha mondjuk két hónap múlva is el akarok még menni Szegedről, akkor komolyabban utána járok a dolognak. :)

Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!