Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van lehetőség így németet...

Van lehetőség így németet tanulni?

Figyelt kérdés
A Munkaügyi Központ német tanfolyamot indít. Úgy jelentkezhetek rá, hogy én az iskolában németet tanultam, de igen csak kezdő vagyok benne?
2011. szept. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Ha jól tudom, a tanfolyam elején van egy ilyen általános felmérő teszt, és az alapján szűrik ki, hogy hány ember menjen a tanfolyamra. De jobban tennéd, ha felhívnád a Munkaügyi Kp-t, és megkérdeznéd.
2011. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Holnap úgy is megyek be, majd megérdeklődöm. :)
2011. szept. 28. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám volt ilyen tanfolyamon, és nem sokat fejlődött, mert a tanulótársak nem voltam túl motiváltak, csak azért voltak ott, hogy eltöltsék valahogy az időt.


Most képzeld el, amikor felnőtt embereket úgy kell fegyelmezni, mint az óvodásokat... no comment.


Mondjuk minden hely más. Ha kifogsz egy felkészült tanárt és szorgalmas vagy, biztos mész valamire.


A feltételekről az illetékes Munkaügyi Kp.-ban érdeklődj, mert helyenként eltérőek lehetnek. Ha túljelentkezés van, akkor jobban válogatnak, ha kevés a jelentkező, akkor biztosan beférsz.

2011. szept. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!