Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A szlovák nyelvvizsgát elfogad...

A szlovák nyelvvizsgát elfogadják érettségihez?

Figyelt kérdés

Már van angolból egy közepem, és mivel félig szlovák vagyok, és viszonylag jól tudok szlovákul abból tennék 2. nyelvvizsgát. Nővérem is így csinálta tavalyelőtt, és neki el is fogadták, viszont most azt mondta egyik osztálytársam, hogy a szlovákot meg a románt meg ezeket a nyelveket már nem fogják elfogadni 2013-ban. Interneten semmi ilyesmiről nem talátam még leírást, ezért szeretném itt megkérdezni, hogy ez igaz, vagy sem?!

(a barátom szerint csak az angolt, németet, franciát, spanyolt, olaszt meg talán az oroszt fogják elfogadni)


2011. szept. 26. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a barátod jól mondta.. szlovákot nem fogadnak el

öcsémnek se számít a svéd nyelvvizsgája

2011. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
első kommentelőnek köszönöm a válaszát
2011. szept. 28. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ?
2014. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A latint sem fogadják el?
2014. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És a lovárival mi van?

Meg az eszperantoval

2014. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szláv nyelvek kozul asszem csak oroszt fogadnak el.Nekem se fogadták el a csehet, pedig az anyanyelvem.
2014. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!