Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudja fordítani? ...

Valaki letudja fordítani? Please send an email to service@eu. Clickandbuy.com with an attachment of the completed and signed form, a scanned copy of a photo ID such as your passport or ID card and a copy of your recent credit/debit card statement.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy spam.


- a kitöltött, aláírt nyomtatványt kérik mellékletként visszaküldeni,

- személyi vagy útlevél szkennelt másolatot,

- meg valami bankszámlára vonatkozó nyilatkozatot,

- a service@eu.Clickandbuy.com e-mail címre.


Én a helyedben nem küldeném el. Tuti spam.

2011. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem spam. Nekem van egy számlám a clickandbuy-nál. Most azt szeretném elérni hogy végre kifizessék a kártyámra a pénzemet. De eddig csak mindenféle hibaüzeneteket kaptam.


pl. ilyeneket:


Your account has been temporarily blocked by ClickandBuy. To unblock your account please contact the ClickandBuy customer service team at service@eu.clickandbuy.com or call us at +49 (0)221 177 38 954.


Please ensure that you include your ClickandBuy account number in any correspondence with the ClickandBuy Service Team. Your ClickandBuy account number is: ******

2011. szept. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!