Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL C1 nyelvvizsgán, aki volt...

ECL C1 nyelvvizsgán, aki volt már, szóbeli részén miről kellett beszélni és mi volt a kép?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
az érvelés mindig valami komoly téma szokott lenni,pl.eutanázia,halálbüntetés,stb. A feladat konkrétan: érvelj mellette vagy ellene... a képről pedig szerintem nem érdemes beszélni,hogy mi volt,mert neked úgyse az lesz...
2011. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én épp most csinálom ezt az ECL-es vizsgakönyvet, és meglepően egyszerű érvelős, kifejtős témák vannak benne. Én ilyennel, hogy géntechnológia, vagy abortusz még nem is találkoztam, távolról sem (azért a biztonság kedvéért írtam 1-1 fogalmazást a drogokról, halálbüntetésről stb), ezek helyett inkább hétköznapibb példák vannak, pl szolgáltatások. De csak így általánosan, tehát segítő kérdések nélkül. A képen meg olyan van, hogy van pl egy öregember aki ül egy tolószékben egy focilabdával, alatt meg egy nagy intézmény, amire rá van írva, hogy öregek otthona. Ez szerintem egy nagyon jó téma, sokat lehet róla beszélni.
2011. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!