Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni alapszinten németül?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt sikerülhet az alapfokú nyelvvizsga?

Nem teljesen nulláról indulok, mert iskolában tanultam, de annak nagy részét elfelejtettem.


2011. okt. 26. 08:16
 1/3 .:Laci:. ***** válasza:
én most kezdtem egy alapfokú német nyelvvizsgás tanfolyamot, 440 óra német van vizsga előtt teljesen a 0-ról kezd a tanfolyam. 7 napja tart, én eddig 10 évet tanultam nagyjából németet iskolában olyan közepes szinten tudtam akk mindent, most ez a 7 nap alatt már az iskolai tudásom kb 3/4ét vettük és olyanok akik eddig nem tudtak németül, most 90% feletti dolgozatokat írnak :) persze csak akik tényleg tesznek is azért, hogy tudják. napi 4 németóra van iskolában, minden nap adnak házit és otthon még legalább 2 órát kell gyakorolni a németet mert nagyon gyorsan haladunk és ez a 440 óra nagyon kevés arra, hogy otthoni tanulás nélkül elsajátítható legyen a nyelv.de egy kis szorgalommal kivitelezhető :) szerencsére nekünk nagyon jó tanáraink vannak és mindent meg tudunk jegyezni amit tanítanak :)
2011. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MTomy20 válasza:
Szia Laci!Melyik iskolában tanulsz?
2011. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 .:Laci:. ***** válasza:
TIKK
2011. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!