Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy magán-nyelvóráért általába...

Egy magán-nyelvóráért általában 3000-et kérnek ma. Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8. válaszoló!


Amit írtál, az 100% illik rám, mint tanárra, én is falusi iskolában tanítok, és falun adok órákat. Persze minőségi munkát adok érte cserébe....csak ez egy jó példa, hogy ugyanaz mennyibe kerül vidéken, faluban, vagy BuTapesten. :)

2011. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én anyanyelvi magyarul is beszélő tanárhoz járok 2500/60percért. Ja és felsőforka készít fel.
2011. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek reális ár a 90 perces németleckékért 5000 Ft?
2011. nov. 6. 11:03
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az azért egy kicsit sok. Van egy barátnőm, ő Nagykanizsán járt német felkészítőre. Egy házaspár tartotta és havi 10 ezer Ft volt ,heti azt hiszem 4 óra. Nem csoportos volt, hanem egyedül. És eleve németek voltak, akik tartották az órákat. A barátnőmnek sikerült a német felsőfok, azt hiszem Goethe.


Szóval biztos van olcsóbban, még Pesten is, szerintem egy kicsit még kutakodj, keresgélj, érdeklődj ismerősöknél és, ha tényleg nem találsz, akkor vállald be ezt az 5ezer forintosat.

2011. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tud valaki esetleg más német nyelvtanárt, aki viszonylag olcsó Budapest II. vagy III. kerületében?
2012. jan. 3. 15:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Én angolra 1500ért jártam. Most is ehhez a tanárhoz járok, csak most egyszerre 2en megyünk, így fizetünk 2000ret. Szerintem a 3000 kicsit sok. Talán inkább a pénzre megy a tanár, mint a segítségre :D
2012. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elképzelhető olyan tréning, ami megér óránként 20 ezret, meg az is nyilvánvaló, hogy kezdő szinten csak 1-2 ezer Ft az óradíj. Ez tehát egy közepes ár.
2012. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát én 5000-ért járok 1,5 órára. Én is sokat gondolkoztam, hogy lehet, hogy van olcsóbb is, viszont felhoztam pár észérvet ami miatt jónak tartom ezt a tanárt.

1. Többször is volt angol nyelvterületen, ezért a kiejtése is elég jó (tehát nincsen think helyett "szink" meg társai :D)

2. Közel van hozzám, ami elég jó

3. Ha kérdezek tőle valamit szinte BIZTOS, hogy tudd rá válaszolni, és több nézőpontról is segít bemutatni a dolgokat

4. Elég jó tanmenete van, és nem azzal kezdjük az órát, hogy "Na most 3 oldal Present Perfect gyakorlat..."

2012. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!