Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megérné-e? Többi lent

Szerintetek megérné-e? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék felsőfokon nyelvvizsgázni, mert szeretnék külföldre menni. Szerintetek jobb ha egynyelvű vizsgám van? Már hallottam olyat is, hogy valakit kinevettek az origós nyelvvizsgájával. De ha egynyelvű vizsgát is tennék úgy,hogy az egyik fele kétnyelvű- a másik egynyelvű . ( Fordítani jobban tudok.. ) Utána, hogy kerülne be a bizonyítványba, melyik vizsgaközpontnál voltam ? Azt tudom, h így is egynyelvű vizsgát kapnék. Tudom, hogy ott egy papír.. de mégis megnézik, azért azt a papírt...
2011. nov. 5. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nézik meg. Bemész, és beszéltetnek. Pár perc beszélgetés többet elmond, mint bármilyen (akár régi) papír.
2011. nov. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Weitz Tercsi ***** válasza:

Nem az origos nyelvvizsgát nevették ki, hanem a nyelv-nem-tudását. Nem a papírra kíváncsiak.

Nyelvvizsgáról olvashatsz itt karrierkod.hu

2011. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!