Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan csináljam meg? My...

Hogyan csináljam meg? My favourite animal is.

Figyelt kérdés

9.es vagyok,gimnáziumban és azt kaptuk,hogy projekt munkát kell készítenünk, téma :"My favourite animal is a dog"..Tudom,hogy ez egy alap feladat,de magyarul sem nagyon tudom megfogalmazni.

Esetleg nektek nincs valami ötletetek?Annyi mindent tudok a kutyákról meg annyi minden van,hogy nem tudom mit is írjak.

minimum.:120-150 szavasnak kell lennie.


2011. nov. 6. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Max 150 szó is az 20 mondat vagy annyi se... Szedd össze magyarul a gondolataidat, fogalmazz meg baromi egyszerű alapmondatokat és azokat fordítsd át.

Pl.: A kedvenc állatom a kutya. Nagyon szeretem a kutyákat, mert okos, hűséges és kedves állat. Lehet vele játsznai, kirándulni menni. Meg hogy a kutya az ember leghűségesebb barátja, a kedvenc kutyafajtás a .... mert ... stb stb stb. Ennyi.

2011. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!