Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanulótársat keresek, érdekeln...

Pakwt kérdése:

Tanulótársat keresek, érdekelne valakit?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni egy dravida nyelvet (tamilt), ehhez keresnék valakit akit szintén érdekel a dravida kultúra-nyelv-történelem és minden ami dravida. Van olyan akit komolyabban is érdekelne?
2011. nov. 6. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól emlékszem, te voltál az korábban, aki egy egzotikus/keleti nyelvet akart mindenképp megtanulni. Látom, végül győzött a legjobb, vagyis a TAMIL?! :)


Mivel már voltam TamilNadu-ban, és érdekel minden, ami az ottani kultúrát képezi, így engem egyértelműen érdekel a nyelv is. :)

2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De-de, végül orrhosszal nyert a tamil. :) Úgyhogy belevágnék, leszedtem a colloquial tamil-t, aztán bele is vágnék, de lehet párban jobban menne, mert Magyarországon nyilván nem tanít senki dravida nyelveket, ezért keresnék egy partner akivel skypeon lehetne tanulni, meg közösen gyakorolni.
2011. nov. 6. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!