Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanáto...

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok nekem? Ami viszonylag könnyű?

Figyelt kérdés
Németből szeretnék felkészülni nyelvvizsgára. De tanácstalan vagyok melyik nyelvvizsgára készüljek. B2-középfokú, általános típusról lenne szó. Ti melyikre készültetek? Én a erősen hajlok a BME felé, de azt nagyon nehéznek tartják. Tehát nem szeretném megnehezíteni a dolgomat. (Tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy ha valakinek van nyelvvizsgája, nem feltétlenül beszéli jól a nyelvet, szóval nekem elsősorban az lenne a fontos, hogy legyen róla papírom, a többi, hogy mennyire vagyok jó valójában belőle most mellékes.)
2011. nov. 7. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
a BME a legkönnyebb amit el is ismernek :) (szerintem..)
2011. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tanulok németül, de az ismerőseim a TELC-re esküsznek, mindenki átment rajta a német középfokon akit ismerek, pedig néhányan elég bénák...
2011. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!