Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átnéznétek ezt a levelet?...

Átnéznétek ezt a levelet? (TELC nyelvvizsga)? Mik a hibák?

Figyelt kérdés

Dear Sir or Madam,


I have just seen your advertisement in the television and I am very interested in it.


My name is XY, a small home decoration shop owner. I would like to take part in The International Home & Garden Show.


Could you please write me more details about the show. When does it start? Where can I stay? I would like to stay for two days. Where can I eat and sleep? I would like to hire a stand near the entrance. Is it possible for me?


Could you please inform me about the costs? How much is it for two days? What does the price include?


This show is a great opportunity to present my handmade vases and garden gnomes. I would like to present my special sprays, seeds and other useful products.


It is the first time that I take part in such a show therefore I expect a modern show with great hosting.


I am looking forward to you reply.


Yours faithfully,



2011. nov. 12. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a reply elé your kell. Az I take part in such a show.. Nekem itt elég fura a such használata. Remélem jól írtam, én sem vagyok egyenlőre még nagyon jó angolos.
2011. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
It is the first time I have taken part
2011. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A such az jó?
2011. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
such szerintem helyes
2011. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a gyakorikérdések.hu helyett a lang-8.com-ot ajánlanám. Pontosan ilyesmire találták ki: írsz egy szöveget olyan nyelven amit tanulsz, és anyanyelvűek kijavítják neked (természetesen nem csak angolul működik).
2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!