Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középszintű angol érettségire...

Középszintű angol érettségire hogyan, miből, mit készüljek?

Figyelt kérdés
Javítóérettségi lesz, mert 76%-os lett az előző, de egy minimum 85-90%-ot el akarok érni a májusi érettségin, ha már nyelvvizsgám is van. Milyen könyveket és milyen feladatsorokat ajánlotok a tanuláshoz? További tippeket is várok. Régebbi érettségiket már szinte mindet megoldottam, ezeken kívül kellene valami, ami ilyen szintre hoz. Előre is köszi a segítséget. :))
2011. nov. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Hogyhogy ilyen rossz lett az érettségid, ha nyelvvizsgád van?

Most érettségiztél ősszel?

2011. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, az egyik könyv meg is van, de azt a pluszt még lehet beújítom. :)


Hmm...jó kérdés...akkor még nem voltam olyan jó angolból, mert négy év alatt semmit nem tanítottak (nem magamat mentegetem, tényleg semmit nem fejlődtem) és ez bizony kihatott az érettségire is. Két éve érettségiztem, még 2009-ben, de azóta elég rendesen sikerült felfejlődnöm, nyelvvizsga is ki van pipálva már egy éve (írásbeli még régebb óta) és most javítani akarom azt a 76%-ot. Hát így történt. :) És májusban fogok menni. :)

2011. nov. 15. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, azt hittem, hogy előbb volt meg a nyelvizsgád, és utána érettségiztél. AAkkor így érthető.

Sok sikert majd a májusi vizsgához :)

2011. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!