Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga előtti gyakorlás...

Nyelvvizsga előtti gyakorlás ér valamit?

Figyelt kérdés
Mert úgy érzem, hogy már tökmindegy, hogy gyakorlok-e. Csináltam feladatokat, de nem érzem, hogy segített volna... szerintem ha eddig jól tudtam az angolt, akkor most se lehet gond.
2011. nov. 16. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nem semmit nem ér, még nyelveket sem kell tudni... persze hogy ér, nagyon sokat!


ha csnálsz 3 feladatot és mondod, h hát ez nem ér semmit, azzal semmit nem csináltál


tessék sokat gyakorolni!!!

2011. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár nap múlva mész vizsgázni, akkor már mindegy, de sokan vannak olyanok akik még ilyenkor is tanulnak. De ha még van sok idő, akkor mindenképp hasznos!!! Csináld úgy hogy még szórakoztató is legyen (ha ennyire tudod a nyelvet) pl. nézz filmet... Másik érv ami miatt tanulnék mint az állat, hogy nem szívesen buknám el a vizsgadíjat...
2011. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!