Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgán mikor...

Origo nyelvvizsgán mikor várható eredmény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2hete voltam szóbelizni, ma feltették a szóbelin elért eredményeim, de a beszédértés (azaz magnó) eredményeit még nem. gondolom még nem javították ki. Egyedül voltam csak. Valaki tudna mondani valamit, aki járt már itt, hogy mikorra várható az eredmény,ha fennvan a szóbeli már?
2011. nov. 16. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan meg tudom neked mondani, konkrétan 28-a (hétfő), vagy az után várhatod, hogy fent lesz a honlapon (én is erre várok, csak az írásbeli részére).


(Igazából 3-3.5 hét a hivatalos eredmény közzététele)


Sok sikert az eredményhez!

2011. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jujj, az sok idő még:D reménykedtem, hogy ha már fenn van a szóbeli része, a magnó is fenn lesz napokon belül. De akkor nem. Nekem az írásbeli valóban 3 hetet váratott magára. Köszönöm a segítséged, sok szerencsét neked is hozzá!
2011. nov. 16. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hello!


Sikerült a nyelvvizsgád? Ma tették fel a honlapra, legalább is az írásbeli eredményeket, így gondoltam megkérdezlek Téged is. Kicsit korábban a vártnál, hiszen minimum 3 hetet mondtak...

2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia. Lehet épp neked válaszoltam az előbb erre a kérdésre: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

De ha nem, bocsánat.

Nekem még mindig nincs fenn a labor. ÉS már annyira izgulok

2011. nov. 25. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello!


Igen, az én vagyok! :-) Semmi baj, ment a válasz a kérdésedre! Egyébként sok sikert az eredményekhez, remélem (neked is) sikerül majd! :-) Ha fent lesznek, írd már meg please! Csak a "statisztika miatt". Köszi!

2011. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben:) Neked hogy sikerült?:)
2011. nov. 25. 18:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Vak vagyok:D látom, h sikerült:)Gratulálok:) Én pont ma 3 hete, hogy voltam...kíváncsi vagyok, mikor lesz meg...egyedül voltm csak:S
2011. nov. 25. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!