Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC (Angol B2) írásbeli...

TELC (Angol B2) írásbeli nyelvvizsgára milyen ruhába kell menni?

Figyelt kérdés
Most megyek szombaton,és nagyon izgulok :S Nem tudom h milyenbe kell menni: ünneplőbe,vagy elég csak egy fekete nadrág, vagy egyáltalán nem kell. Milyenbe mentetek,és a többiek mit viseltek?
2011. nov. 17. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
írásbeli nyelvvizsgára nem kell kiöltözni... ha te rosszul éreznéd magad a hétköznapi farmeredben, akkor old meg köztesen (elegánsabb pulcsi vagy sötét nadrág), de nem kell fekete+fehér iskolai ünneplőbe menni
2011. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem kell kiöltözni, úgy menj, mintha csak iskolába mennél.
2011. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. nov. 17. 15:50
 4/6 anonim válasza:
én is holnap megyek (Győrben) egy vajszínű felső és sötét nadrág lesz rajtam :)
2011. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most értem haza :D háát senkin sem volt ünneplő, max. fekete nadrág. Én Miskolcon voltam, és 18 perc késéssel kezdtük, mert Budapestről jött a tanár.Neked h sikerült?:) fúú én a levélbe 142 szót írtam, mert nem fért ki több, pedig még írtam volna:( csakhát a külalakra is kellett figyelni. Pedig ha hozzáírhattam volna h Thanking you in advance for your assistance, akkor már tök jó lett volna, dehát nem fért ki:( mindegy, a szűlinapi köszöntők felvidítottak/felvidítanak:)
2011. nov. 19. 11:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sikerült elsőre az írásbeli :) már csak egy szóbeli kell, dejóó :))
2011. dec. 24. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!