Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik ma (2011. nov.19. )...

Akik ma (2011. nov.19. ) írtátok a TELC írásbeli nyelvvizsgát, mesélnétek mik voltak nehezek voltak?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy minden Kínáról szólt, a cikkek a levél az egész írásbeli rész. Tényleg így volt?

Tényleg olyan nehéz volt mint az augusztusi középfokú?

Milyen leveleket kellett írni?

Miről szólt az 5 cikk amit a címekhez kellett párosítani?

Minden érdekel a vizsgával kapcsolatban, írjatok!


2011. nov. 19. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocs, de csak most vettem észre a kérdést. Én voltam nov. 19-én Telc komplexen, amire emlékszem:


levél:

1. téma: egy hotelnek köszönő levél, meg voltál elégedve a szolgáltatásokkal, köszönetet fejezel ki mindenért.

2. téma: önkéntes táboroztatónak jelentkezel, vagy egy sporttáborba, vagy afrikába állatvédőnek, a harmadikra nem emlékszem. De ez egy jelentkezésről szólt.


Nem rémlik, hogy minden Kínáról szólt volna. A magnós okés volt, a cikkek: a koffein hatása a gyerekek sportteljesítményére, okos csimpánzok, vakvezető kutyákról is volt cikk, ennyire emlékszem.

A tanárunk idegbeteg volt, ott csesztetett mindenkit. Csúszott az egész vagy 2 órát. Vártunk rengeteget... szarul volt megszervezve.


Mikor mész? Nem ide tartozik, de előtte voltam BME-sen is és az sikerült. Jobbnak találom, mint a Telc-et.

2011. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!