Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy februártól aktuális állás...

Egy februártól aktuális állás miatt sürgősen meg kellene tanulnom társalgási szinten angolul. Hova érdemes beiratkozni? Millió cég hirdetését látom mindenhol, de nem tudom hová érdemes menni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 13:12
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Magántanárhoz. Csak veled foglalkozik, nem oszlik meg a figyelme és neked is több lehetőséged van megszólalni, kérdezni, mintha 8-10 másikkal ülsz egy teremben.
2011. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem említed, hogy milyen szintről...

Egyébként én is a magántanárt ajánlom (én magam is az vagyok). Rád szabott feladatokkal, a te tempódban haladtok. Ha a nyelviskolában a többiek lassabbak, mint te, időt vesztesz. Ha gyorsabbak, lemaradsz, pénzed bánja. A magántanárral specifikusan felkészülhetsz témákra, és pl. nem kell két hétig a francia konyhát tanulnod, ha nincs rá szükséged.

2011. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


CAE,CPE,TELC és ECL nemzetközi nyelvvizsgákkal és nemzetközi társadalomtudományi és gazdasági szakfordító és tolmács végzettséggel rendelkező nyelvtanárként szívesen segítek neked online.Küldj privát üzit és megbeszéljük

2011. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!