Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi egy németóra?

Mennyi egy németóra?

Figyelt kérdés
Vidéken a Balatonnál mennyit fogok fizetni egy diplomás nyelvtanárnál kb ha minden nap ad egy órát nálam (házhoz jön) gyerek korom óta egy utcában lakunk. Tehát milyen óradíjra számíthatok?
2011. nov. 23. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem a Balaton környékén, de szintén vidéken járok tanárhoz, pontosabban eddig 2-höz jártam, az egyik 3000/60perc volt, a másik 2500/45 perc. Az első általánosban tanít, de évek óta készít fel minden szintű nyelvvizsgára, a második középiskolában tanít, szintén évek óta készít fel diákokat nyelvvizsgára, perfekt német és van nyelvvizsgáztatói engedélye is. Mindkettőhöz én mentem házhoz. Szerintem 2000 alatt a jó, keresett tanárok nem vállalnak órát....
2011. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!