Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelentenek az alábbi...

Mit jelentenek az alábbi olasz mondatok/idézetek?

Figyelt kérdés

1.'perchè niente al mondo,mi ha mai dato tanto,da emozionarmi come e quando siamo noi...nient' altro che noi!'


2.'la mia vita oggi sei tu!'


3.'mi chiedo se avete mai pensato su di me...perche penso a te tutto il tempo'


4.'l'uragano che mi gira intorno sono solo io.'


5.'l'importante non é essere ricchi con soldi,collane,oro,gioielli...l'importante é essere ricchi di sogni,di amici e di amore!'


6.'ho imparato che quando ti senti di fare quaicosa devi faria senza pensarci troppo..

perchx ogni cosa che fai ha delle conseguenze.'


2011. nov. 26. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2. Most Te vagy az életem.

3. Azon töprengek, vajon gondolsz-e valaha rám... mert én mindig rád gondolok

5. Nem az a fontos, hogy gazdagak legyünk a pénzt, nyakláncokat, aranyat, gyémántot tekintve, az a fontos, hogy teli legyünk álmokkal, barátokkal és szerelemmel!


A többit nem tudom. Remélem, segítettem.

2011. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1) "mert a világon semmi nem adott soha annyit, nem indított meg érzelmileg annyira, mint amikor együtt vagyunk..(és nem létezik) semmi más, csak mi ketten"


4) "a körülöttem forgó hurrikán csak én magam vagyok"


3) "felmerül bennem a kédés: gondoltatok-e valaha is rám..mert én szüntelenül rád gondolok"


6) "megtanultam, hogy amikor úgy érzed, meg kell tenned valamit, azt túl sok töprengés nélkül véghez is kell vinned..mert minden cselekedeted következményekkel jár"

2011. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. nov. 27. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!