Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a tipp? Sikerül vagy nem...

Mi a tipp? Sikerül vagy nem így a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Nyelv vizsgázok, az írásbeli már megvan.

Szerintem az olvasértésem nem lett olyan rossz: 20/13-ra becsülném. A hallgatásértésem szar: 20/talán 6. És a levél, ami 30/ szintén talán 19. Holnap lesz a duma, ahol 30-at kell begyűjteni, kíváncsi vok, hogy hányat tok szerezni, nem vok belőle profi.

Így összesen 100 pont az egész vizsga, amiből kb. nekem most(én szerintem) 38 pontom, azaz 38%-om van. Szerintetek sikerülhet vagy nem?


2009. máj. 15. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen nyelvvizsgára mentél.

De 60 %-ot mindenhol el kell érned.

Tehát szóbelin a 30 pontból legalább 22-23 pontot kell szerezned, ha összességében nézik a pontokat.

A legtöbb helyen mondjuk külön vannak az írásbeli és szóbeli pontok, külön kell elérni 60 %-ot.

2009. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem olvasásértésből, nyelvtanból, magnóból és szóbeliből külön-külön 40%-ot kell elérned ahhoz ,hogy egyáltalán érvényes legyen a nyelvvizsgád. Azt úgy nem lehet ,hogy olvasásértés 90% mondjuk a nyelvtan meg 30 mert akkor nincs meg. egyébként is írásban és szóban külön-külön 60%nak kell lennie,hogy sikerüljön.
2009. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!