Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez németül? Csak egy...

Hogy van ez németül? Csak egy mondat, nyugi.

Figyelt kérdés

Ha valahol körbenézünk - történjen az az utcán vagy egy tömegközlekedési eszközön - mindenütt sok reklámot pillanthatunk meg.


Így jó lesz?


Wenn man sich umseht - passiere es auf der Straße oder auf einen öffentliche Verkehrsmittel - guckt man überall viele Werbungen an.


Nos? :-D


2011. dec. 13. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Wenn man sich irgendwo umseht!


Kihagytam a valaholt :-)

2011. dec. 13. 22:01
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem umseht, hanem umsieht :-D Marha fáradt vagyok má' :-(
2011. dec. 13. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám, hogy:


Wo auch immer man hinschaut, - sei es (de lehetne "ob") auf der Strasse oder in den öffentlichen Verkehrsmitteln -, sieht man überall viele Werbeplakate.

2011. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Wo auch immer man hinschaut, - sei es (de lehetne "ob") auf der Strasse oder in den öffentlichen Verkehrsmitteln -, sieht man überall viele Werbeplakate.

-------

Wo man auch immer hinschaut,sei es auf die Straße, oder auf einen öffentlichen Verkehrsmittel, sieht man überall

viele Werbungen.


MfG: László

2012. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem "auf einem Verkehrsmittel"

(Hanem in)

2017. nov. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!