Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanár melett mennyi idő a...

Tanár melett mennyi idő a felkészülés középfoku nyelvizsgára?

Figyelt kérdés
Angolt még nem tanultam, de viszont a sok filmnézés miatt már az 50%-át megértem, csak válaszolni vagy beszélni nem tudnék.. Az iskolát már befejeztem, tehát 100%-ban rá tudnék összpontosítani az angolra.
2011. dec. 16. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jó a kérdés. Már több mint 15 éve tanítok magánúton is és óriási a szórás. CSAK és kizárólag annyit lehet mondani, hogy sokkal gyorsabb mint az autodidakta készülés. Na persze meg tanára is válogatja, sokan vannak akik jobb lenne ha egyáltalán nem is tanítanának. Sok függ attól is, hogy mennyit tudsz már és mennyi időt vagy hajlandó fektetni a tanulásba. Ha látatlanba kellene mondani valamit akkor inkább nem mondanék semmit, mert csak hazudnék, de ha csak arra hajtasz, hogy épphogy átmenj és mindennap mindent kiadsz magadból és időt is van korlátlanul, akkor ez egy éven belül kellene hogy legyen - átlagos képességű nyelvtanulót feltételezve.
2011. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!