Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tovább tanuláshoz . Úgy...

Tovább tanuláshoz . Úgy gondoltam érdemes lenne egy nyelvet választanom. Viszont az angol nem nagyon megy. A német az jobban megy és sokkal jobban is szeretem! Úgy terveztem hogy németet fogom választani és az angolt külön tanulom! Vélemény? Tanács?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 10:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Tedd azt:) később lerakod az angolt is:D csak akkor ne anglisztikára menj:D
2011. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi(:
2011. dec. 31. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó választás :) én is így csináltam annak idején, az angolt csak egyetemen kezdtem el újra tanulni :)
2011. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike:)
2012. jan. 1. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amit szeretsz. Nyelvet csak akkor tudsz könnyen tanulni, ha szereted. És persze ha nem kötelező és nem szorongat az idő sem. Az angolt, ha később még érdekel, úgyis megtanulod.
2012. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!