Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség! Miből készüljek 0...

Segítség! Miből készüljek 0 tudásról B2-es vizsgára (Írásbeli és szóbeli is)? Melyik tankönyv való nekem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Középfokú nyelvvizsgára szeretnék felkészülni, nem tudok semmit angolul, persze igényelek majd tanári segítséget! Kérdésem az, hogy mely tankönyv csomagot érdemes megvennem?

2012. jan. 1. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Először azt döntsd el, hogy hol szeretnéd csinálni, mert sokkal praktikusabb úgy készülni,h tudod milyen feladatok várnak majd rád. Interneten nézz körül, vannak fenn próbatesztek. Van ahol a nyelvtanra, van ahol a szókincsre mennek rá, egyik nyelvvizsgaközpont sem egyforma.. Szóbeli is különböző: van ahol egyedül vagy, van ahol többen vagytok.. Nézz körül!!!!!!
2012. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és szóbelire a Kérdések és válaszok angol nyelvből nagy segítség. Írásbelire meg érdemes megvenni a kiválasztott vizsgaközpont feladatsorait.
2012. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de mivel még semmit sem tudok angolul, nem tudok külön vizsgára készülni!!!!!!
2012. jan. 1. 20:35
 4/5 anonim válasza:
Kezdj el angolul tanulni először bármilyen könyvből, Headway igen népszerű, de szerintem a Rising Star hatékonyabb. Ha van már nyelvtudás azután érdemes nyelvizsga fajtában gondolkodni. Ha pesti vagy szívesen elvállalak magántanár vagyok, Angliában éltem 4 évet. Én imádom az angolt,szerintem nagyon izgalams nyelv.
2012. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Középsuliban nem tanultál nyelvet?
2016. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!