Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanfolyam Máltán,...

Angol nyelvtanfolyam Máltán, megéri?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék elutazni, ez egyben nyaralás is lenne és mindennap 5 angolóra. 2 hét kb 1000 euróba kerül, az árban nincs benne a repülőjegy, a szállás viszont igen. Ballagási ajándéknak kapnám az utat, idén fogok érettségizni. Nagyszerű lehetőség lenne, csak azért gondolkozom rajta ennyit, mert nem kis pénzről van szó. Mindenképpen szeretnék a nyáron utazni és új emberekkel találkozni és ott erre alkalmam is nyílna. De másrészt kicsit félnék is, mivel ennyire még sosem voltam magamra utalva, bár ez csak 1%-ban tartana vissza.

A csoportban, amivel mennék valószínűleg én lennék a legfiatalabb, ebben a 18-25 éves korcsoportban inkább egyetemisták szoktak menni, más magyar szinte biztos, hogy nem lesz (külföldi a cég).

Ha ilyen értékben kérhetnétek ballagási ajándékot, mit választanátok? Utazás barátokkal vagy nyelvtanfolyam Máltán?

18/L


2012. jan. 1. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ismerősöm ilyenen, nem volt megerőltető, szóval tudásban nem ad sokat, viszont sokat buliztak és élvezte nagyon.

DE ha az a célod, hogy ettől jobban tudj angolul, akkor nem feltétlen éri meg...

2012. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!