Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú angol nyelvvizsgát...

Középfokú angol nyelvvizsgát meg tudom csinálni itthoni gyakorlással ha már túl vagyok szakközépen és nem vagyok teljesen kezdő?

Figyelt kérdés
Látom hogy sok helyen kérik és lassan időszerű a munkakeresés.
2012. jan. 2. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindkét középfokú nyelvvizsgámat úgy tettem le, hogy az iskolában tanulgattunk, és mellette otthon gyakoroltam. Vettem felkészítő könyveket, és azokból tanultam. Szerintem totál nulláról nem lehet egyedül megtanulni egy nyelvet középfokú szintig, de ha egy minimális alap van, akkor már magától is meg tudja tanulni az ember, legalábbis nekem sikerült.
2012. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz.

Mind a német, mind az angol középfokra úgy készültem fel, hogy suliban tanultuk, de a tudatos nyelvvizsgára készülés az itthon egyedül. És meglett.

Most tervezem a felsőfokot hasonlóképpen.

Sok sikert!

2012. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Definiálnátok, hogy mit jelent az a "minimális szint" konkrétabban, ami szükséges ahhoz, hogy egyedül is készülni tudjon valaki egy nyelvvizsgára? Köszi szépen!

Ez a téma engem is érdekel.

2012. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a minimális szint kb: 4-5 legfőbb igeidő, azért ilyan hétköznapi témákról beszélni,család, barátok, magadról, akár jellemezni is (ezt csak gondolom)
2012. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ilyen "minimális" tudással konkrétan melyik nyelvvisga tehető le?
2012. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, olvasd el még egyszer...

A "minimális" tudásként emlegetett dolog az egyéni felkészüléshez kell, nem rögtön a nyelvvizsgához...

2012. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja boccs, már késő volt, félreolvastam. Én is egyedül készülök középfokú angolra. Szombaton lesz és hát parázok eléggé. Kb 10 éve tanultam angolt a gimiben, de mostanában használom a munkám során, 2-3 hónapja naponta tanulgatok pár órát. Az Origósra jelentkeztem. Annak húzós a szóbeli része? Vagy ti melyiket csináltátok? Nekem a beszéd megy nehehen sajna... :(
2012. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!