Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene angol levélírá...

Valaki segítene angol levélírásban?

Figyelt kérdés

Elkezdtem de nincs több ötletem. Valaki ki tudná egészíteni amit eddig írtam, esetleg tudnátok tippeket adni hogy még írjak?


Tehát a feladat: You're going to leave your digs and would like to get accommodation in the student hostel. Write a letter to the manager.

-Start your letter with your personal data

-Describe your request

-Provide your reasons

-Mention why you need an early reply.


Amit eddig írtam:

Dear Sir/Madam,

My name is XY and I am a 16 year-old secondary school student in Budapest. I am writing to you in order to ask for accommodation in the student hostel.

The reason why I am looking for a place to stay is because the flat I used to rent is about to be sold.

I am waiting for your early reply because I will have to leave my flat in a short time and I would like to consider all the available possibilities. Thanking you in advance for your time and assistance.

Yours sincerely,

XY


Aki tud segíteni annak előre is köszi!


2012. jan. 2. 14:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!