Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó olasz-magyar szótár?

Jó olasz-magyar szótár?

Figyelt kérdés
Nem kéziszótár kellene, hanem nagyszótár, ami olcsó. (Tudom, hogy az olcsó általában nem jó, de nekem ez felelne meg.)
2012. jan. 3. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
olcsón nincs jó, azok használhatatlanok, mert már első órán többet tanulsz, mint ami benne van! érdemes befektetni egy rendes szótárba, ha tényleg szükséged van rá. Az online szótár nagyon nem! Én a "zöld szörnyet" javaslom, nem tudom a kiadót, de meg lehet ismerni, naaagy és zöld! :D imádom, minden benne van, az összes jelentéssel, kifejezéssel! kb. 25.000 a két kötet. De lehet, hogy van antikvár vagy használt, keress rá ezeken az oldalakon: teszvesz.hu, vatera.hu, stb. ha nincs, és ráadod a fejed, hogy megveszed újonnan, akkor is feltétlenül online rendeld meg, mert úgy kapsz 10-15% kedvezményt! :-)
2012. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!