Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék meg angolul...

Hogyan tanulhatnék meg angolul az interneten?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok olyan oldalakat ajánlani, vagy bármit ami segítene ebben? Fogékony vagyok rá (korábban tanultam, csak sajnos abbamaradt), meg így kiejtéssel nincs gond, szeretném tényleg, ha tökéletesen menne az angol.
2012. jan. 4. 23:02
 1/3 anonim válasza:
bocsi, hogy írok, és nem segítek, csak én is kíváncsi leszek majd a válaszokra, mert legnagyobb sajnálatomra ugyanebbe a csapdába estem mint Te.:( neked, hogy hogy abba maradt? én osztályt váltottam...ahol szinte még az alapoktól tanítják az angolt.:(
2012. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. :)


Nálam is valami ilyesmi volt. Minden tök jól ment, aztán jött egy suliváltás, ott pedig nem nagyon vitték túlzásba a tanítást. Nyelv nélkül pedig manapság nem igazán lehet érvényesülni. Úgyhogy azért szeretnék haladni a nyelvtanulással. Fizetős tanfolyamokra nem szeretnék egyenlőre költeni. Sokaktól hallottam h netről tanultak meg angolul, de ugye ez így önmagában nem sok segítség.

2012. jan. 6. 00:31
 3/3 anonim ***** válasza:
5percangol.hu
2012. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!