Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanulhatnék meg angolul?...

Hogy tanulhatnék meg angolul? Suliba csak a 2. idegennyelvem az angol szóval szinte semmit se tanulunk. (1. német) Én inkább angol feliratos filmekbe vagy vmi ilyesmibe gondolkodok. Nyelvtanfolyamra sajnos nincs időm.

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van egy csomó online tanfolyam, egy rahedli youtube angol lecke, + elo és társai
2010. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
esetleg youtuberól linked tudnál küldeni?
2010. szept. 11. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Előbb inkább azt tanuld meg, mi a különbség a magyar nyelvnél a -ba,-be és a -ban,-ben ragok között.

Angolt mennyi ideje tanulsz? Keress esetleg külföldi levelezőtársakat (pl. www.interpals.net oldalon vagy akárhol), akik tudnak segíteni. Én spanyolul tanulok így, mikrofonon beszélgetünk egy spanyol lánnyal, és rengeteget tanultam tőle, pedig egy szót se tudtam spanyolul, amikor megismerkedtünk.

2010. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/results?search_query=english+for+begi..


kezdetnek a magyar nyelvtan mellett nem ártana megtanulni a keresők használatát ;)

2010. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy magyar kiadású kezdő tankönyvet, amiben magyarázatok is vannak. Illetve az angol kiadású Headway sorozathoz árulnak párszáz forintért egy kis füzetet magyar nyelvű nyelvtani összefoglalóval és szótárral, a Headway azért jó, mert CD is van hozzá. És az interneten van gyakolóoldala. A filmnézés is jó, és a számítógépes játékok.
2010. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A youtube-on szinte minden angolul van.
2010. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vas Tímea ***** válasza:
49%
bármit csak headwayt ne!!!!
2010. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy te utálod, attól még elég sokan szeretik. És nem azért ajánlgatom, mert az a világ legjobb könyve, hanem azért, mert a kis füzettel együtt egyesíti a két elengedhetetlen szempontot: a magyar nyelvű magyarázatokat és a hanganyagot. Ilyen nem nagyon van másban.
2010. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Melyik suliba jársz?

Nyelvi előkészítős osztály?

2013. febr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!