Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le fordítaná nekem...

Valaki le fordítaná nekem németre? Nagyon sokat segítene Anyumnak.

Figyelt kérdés

Kedves Maria,

A téli szünetben voltam Debrecenben és Szolnokon.Debrecenben megvettem a családomnak az ajándékot.Kedden egy barátommal voltam moziba.Nem esett sok hó.Mi karácsony első napján díszítettük fel a karácsonyfát,és ajándékoztunk.Karácsonyra Anyukám és Apukám készített húslevest,hallevest,töltött húst,rántott húst,tört krumplival és gombasalátával.Karácsony második napján templomba mentünk a családommal.Mi reformátusok vagyunk.Karácsony utolsó napján Nagyszüleimnél volt az egész család.Karácsony és Szilveszter között voltam Debrecenbe egy barátommal mozizni,és várost nézni.Szilvesztert itthon töltöttem a családommal.Szüleim lencsét és virslit készítettek.Éjfélkör pezsgőt,a gyerekek pedig gyerekpezsgőt ittak.Neked hogy telt a karácsony? Voltál valahol?Hol szilvesztereztél?Voltatok templomba?


2012. jan. 7. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Aha... ez anyukád német házi feladata?

Netán ő volt a nagyszüleinél karácsonykor?


Aki egy kanyi betűt nem tud németül, az nem levelezik némettel.


Amennyiben nem csinálod meg a leckéd, úgy te se fogsz.

2012. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mi köze van ehhez az egésznek anyudnak...Vajon fogadást kötött, hogy meg fogod csinálni a leckét, és ezért csak akkor nyeri meg, hogy ha ez kész van?

Írd meg, másold be aztán ha nem valami fordítóval csináltad kijavítom.

2012. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!