Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kit válasszak? (részletesen lent)

Kit válasszak? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Nyáron Manchesterbe megyek, ahol családoknál fogunk lakni. Az egyik osztálytársam(akit pár hónapja ismertem meg de azt hiszem mondhatom hogy barátnők vagyunk)is jön, és persze egy családnál akarunk lakni. Viszont elhívtam az unokatesómat is, ő egyben a legjobb barátnőm (nem magamtól hívtam el, de ez egy nagyon hosszú történet)és ő is úgy gondolja hogy egy családnál fogunk lakni.Ezzel csak az a baj hogy egy családnál max. 2 gyereket helyeznek el. Én mindkettejükkel szívesen laknék, képtelen vagyok dönteni mert attól félek hogy megsértődnek vagy csak simán nem jönnek el és kihagynak egy ilyen lehetőséget miattam. (Mert hát mindketten azt mondták hogy egyedül,úgy hogy nem ismernek senkit nem mennének el. Kérlek segítsetek!! Mi alapján döntsek?
2012. jan. 11. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj egyedül, sokkal jobban jársz, ha nem beszélsz senkivel sem magyarul közben. A két lány meg nőjön fel és legyen önállóbb.
2012. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de ők a barátnőim, nem mondhatom nekik azt hogy: bocs de egyedül akarok menni, ti inkább ne gyertek!
2012. jan. 11. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!