Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó spanyol nyelvkönyv teljesen...

Jó spanyol nyelvkönyv teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés
Csak hobbiból tanulnám, aztán majd kiderül, milyen szintre sikerül jutnom, ezért nyelvtanárra, nyelvsulira nem akarok költeni. Angolhoz képest mennyire nehéz a nyelv?
2012. jan. 15. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű nyelv, szerintem nyelvileg még az angolnál is könnyebb, de elég nehéz a kettőt összehasonlítanom, mivel angolul már jóval régebb óta tanulok, mint spanyolul.

Amúgy elég sokszor feljött már mostanság ugyanez a kérdés, a legjobb könyv a Colores, azért tanítanak ebből a rendes nappali iskolákban is.

Amúgy egyedül nagyon nehéz megtanulni egy nyelvet. Nagyon sok kitartás kell hozzá. Sok sikert. :)

2012. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül tanulom a spanyolt, én ugyan igyekszem nem tankönyvre koncentrálni leginkább, de megvettem azért az Espanol sin fronteras mindhárom kötetét, és szerintem nagyon jó! Mikor tankönyvet kerestem nézegettem a Colorest is persze, de ez jobban elnyerte a tetszésemet.
2012. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan olaszul tanulok, de megvettem a PONS Nyelvtanfolyam kezdőknek c. csomagot. Kicsit drága, de elégedett vagyok vele. Hozzá kihoztam a könyvtárból a Kis olasz nyelvtan c. könyvet ,melynek ismerem az angol verzióját és csak ajánlani tudom. Ennek a PONS-nak van spanyol verziója is. Ha van egy kis pénzed rá akkor megéri. Később meg eladod, tehát nem buksz a dolgon.
2012. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 15. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én középiskolában a Gente-ből tanulok. Nagyon szeretem. Nyelvtanra és szókincsre egyaránt épít, van hozzá munkafüzet és CD is. Egyébként 3 részes sorozat :) Én ezt tudom ajánlani, a Colores-ről is hallottam, az is jó :)
2012. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. jan. 16. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Colores uno-ból tanulok.Imádom a nyelvet. :) Könnyű.
2012. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Colores 1

Prisma A2

Prisma B1

Pons - Megszolalni egy honap alatt - Spanyol

Pons - Nyelvtanfolyam kezdőknek + 4cd

PONS - Mobil nyelvtanfolyam - Spanyol

PONS Nyelvtanfolyam CD-ROM – SPANYOL

Pons - Nyelvtanfolyam haladóknak + 2cd

Pons - Tematikus szótár

Pons - Nyelvtan 3 lépésben

Pons - Igetáblázatok

Tanuljunk nyelveket - Spanyol nyelvkönyv II

Nyelvvizsgázzunk - Spanyol gyakorlókönyv szóbeli nyelvvizsgákhoz

Gidró Gabriella - Palabras palabras

Un paso más

Isabel Mendoza, Marcos Frago Vicente - Vigyázz spanyol

Assimil - Spanyolul könnyűszerrel

Akadémiai nagy szótár - spanyol/magyar

Akadémiai kis szótár - magyar/spanyol


szerintem a ponsok nagyon jók az alapokhoz és megválnék tőlük. priviben!

2013. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én iskolában tanulom, a Prisma sorozatból, és a Rápido tankönyvekből. A Rápido munkafüzetben még egy történet is van, ami fejezetenként egyre nehezebbé válik. A spanyol pedig elvileg a világ legkönnyebb nyelve, azonkívül nagyon dallamos és szép is. :)
2014. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még ezt a weboldalt ajánlom: [link]

Itt olvasmányok, nyelvtanárok címei (egyik-másik viszonylag olcsón), játékok, szókincsbővítők, tesztek, feladatok, és még ehhez hasonlók vannak.

2014. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!