Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez hogy van angolul? : Az...

Ez hogy van angolul? : Az angol könnyebb a többi tantárgynál számomra és 8 éve tanulom. Hasznos tudást ad, mindenhol lehet használni a világon. A töri érdekes és érdekel/tudni szeretném mi történt a múltban.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
English is easier than the other subjects for me. I have been learning it for eight years. It gives useful knowledge and it can be used all over the world. History is intresting and /I am intrested in what happened in the past/ I would like to know what happened in the past
2012. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

The English language is easier than the other subjects for me, and I have been learning it for 8 years. It gives useful knowledge, and can be used everywhere in the world. History is interesting and I would like to know what happened in the past.


Az igeidőkben nem vagyok biztos, de úgyis jön vki, aki kijavítja és amiből én is tanulhatok... :)

2012. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17.59-es vagyok: szinte ugyanazt írtuk az elsővel, kivéve azt, hogy én a(z English) language elé tettem 'the'-t, illetve kicsit másképp fejeztem ki, hogy "mindenhol a világon".
2012. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jan. 16. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ö, nem akarok kötekedni tényleg(bár azt csinálom :D), de ha 8 éve tanulsz angolt és még jól is megy, akkor nem értem, hogy miért nem tudtál összerakni 3 ilyen egyszerű mondatot
2013. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!