Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha jól beszélek angolul, van...

Ha jól beszélek angolul, van valami előnye, hogy munkát találjak Pesten?

Figyelt kérdés
Szakmám nincs. franciát alapfokon beszélem..külföldön éltem.Mik az esélyeim?
2012. jan. 12. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

hmm.. Mit takar a 'jól beszélek angolul' meghatározás? Középfok, felsőfok?

Tudod, sok diplomás bölcsész nyelvtanár, tolmács keres munkát Budapesten és környékén, sőt talán az egész országban, de nem igazán talál... :( Középiskolákba nem nagyon kellenek annyian, nyelviskolákba se, sőt, mindenhez gyakorlat, tapasztalat kell, de hogyan?? :/


Szóval, neked szakma nélkül pláne nagy mázlira van szükséged! Keress, de nem nagyon fogsz találni olyat, amiből meg is élsz!

2012. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
67%

Előny az angol, de nem helyettesíti a szakmát. Inkább csak elvárják a legtöbb helyen.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Angoltudás nélkül gyak. semmi esélyed nincs. Angoltudással van. De nehéz dolgod lesz, hiszen ha semmihez nem értesz, mégis milyen munkát végezhetnél? Asszisztens és hasonló pozícióra rengetegen jelentkeznek, szinte esélytelen, hogy ilyesmit találj.

Inkább csinálj egy szakmát, ha fiatal vagy még, akkor ingyenes. És utána dolgozhatsz abban.

2012. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közép és a felső között. Folyékonyan beszélek. Hát ja...a szakma itt a bibi. A gimit otthagytam,és kijöttem édesapámhoz. Esti gimibe jártam,mellette dolgoztam nappal. (Hogy legyen mit enni) Most hazamegyek,remélem találok valamit.
2012. jan. 12. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok...

Fejezd be az iskolát és válassz egy jó OKJ képzést! Akár idegenvezető, de lehetsz fodrász, kozmetikus, műkörmös, masszőr is... ezekkel lehet mellékállásban is pénzt keresni, sőt külföldön jól fizető munkák. Idő és rátermettség kérdése. (vendégkör kialakítása)

Persze nem biztos, hogy mind ingyenes :/

Így a nyelvtudásod hasznos lesz, mert alapesetben nem ér sokat ha máshoz nem értesz.

Ha felsőfokig fejlesztenéd a tudásod, sokat dobna az életrajzodban, ahogy a külföldi tapasztalat is (kicsit lehet kamuzni :P ) úgy más versenyképessé válnál! ;)

2012. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak ideiglenesen megyek haza pár hónapra.Addig csinálok vmi hasznosat. Köszi!!
2012. jan. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!