Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ritka nyelvekhez nyelvkönyv...

Ritka nyelvekhez nyelvkönyv (finn, litván, török, héber, koreai, cseh, albán stb. ), de monitorról?

Figyelt kérdés

A mindenféle országokban kint lévő egyetemi társaim bescannelik az ottani könyvtár nyelvkönyv állományát (török, litván, szlovén, cseh, arab, japán, holland, svéd stb.), ha vagyunk rá elegen jelentkezők és összeadjuk a scannelés díját. Kb. 1000-1300,- ra jönne ki egy könyv, ami nekem nagyon szimpatikus, tekintve, hogy itthon nem lehet kapni SEMENNYIÉRT ilyen nyelvekhez.

A kérdésem, hogy ti tudtok-e monitorról tanulni, vagy érdemesebb kinyomtatni, és ha igen, ismertek-e olcsó szalont Komárom-Esztergom megyében?

Részkérdés: ismertek-e ilyen nyelvű nyelvtanárokat? Ami NEM nyelviskola, hanem egyéni oktatás?


Előre is köszi!


2012. jan. 16. 19:30
 1/3 Pilsonis ***** válasza:
100%
Jómagam olvasom a szkennelt pdf-et és csomót jegyzetelek. Így olvasom is meg leírom is és a dupla "input" miatt én jobban is megjegyzem a dolgokat. De ez gondolom egyénfüggő is.
2012. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Régóta keresek litván nyelvkönyvet, de sehol sem találtam. Ha lehetséges, tudnál nekem is küldeni a scannelt nyelvkönyvből? Nagyon sokat segítenél.

E-mail címem privát üzenetben küldöm.

2012. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha albán nyelvkönyvre van szüksége, szólj bátran!


Üdv, Gábor

2012. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!